אודות

בשבילנו חיות הבר הן העיקר

אנחנו מתכננים טיולי בעלי חיים מאז 2001. טיילנו בחלקים נרחבים של הגלובוס, בכ-20 מדינות , בהן חיפשנו ומצאנו בעלי חיים מעניינים ופראיים.

אנחנו מציעים מגוון דרכים בכדי למצוא את חיית הבר ולעקוב אחריה. ברכבי ספארי, בסירות קאנו, בכדור פורח, על גבי פילים וכמובן ברגל. בכל דרך בה ניתן להגדיל את הסיכוי לצפות, ללמוד ולהנות מבעל החיים בסביבתו הטבעית.


אנחנו ממשיכים לחקור, לחפש ולצלם חיות בר, על מנת ולהמשיך ולהגדיל את מגוון אפשרויות הטיול, על מנת ולספק את הייעוץ העדכני, ולתכנן את הטיול המתאים ביותר עבורכם.

אנחנו יוצרים שותפויות עם מדריכים, מפעילי ספארי, אנשי טבע, אנשי מדע וחברות לוגיסטיות, בכל רחבי העולם, בשמורות הטבע המובילות, וכן בכפרים קטנים ואינטימיים. ביחד עם שותפים אלו, אנחנו מתכננים טיולי בעלי חיים מגוונים ומעניינים הן כנושא עיקרי, והן כחלק מחופשה.

אנחנו מציעים מגוון רחב של מקומות לינה ורמות אירוח, אולם מתמקדים בלינה איכותית וקרובה למקום מחייתם של בעלי החיים.

אנחנו מתכננים טיולים בהתאם לרצון הלקוח, ומארגנים את החופשה המושלמת עבור חובבי חיות בר המעוניינים בתצפית בבעל חיים ספציפי, ועבור לקוחות המעוניינים בחוויה ייחודית כחלק מחופשתם.


אנחנו מאמינים בשמירת טבע ועוסקים בכך באופן פעיל. אנחנו מאמינים כי המפתח לשימורם של בעלי החיים בסביבתם הטבעית תיתכן רק בשיתוף הקהילות המקומיות , תוך יצירת פרנסה ברת קיימא. לכן, אנחנו עובדים אך ורק עם ספקים ונותני שירות מקומיים.

אנחנו מאמינים כי ידע מוביל למודעות, ומודעות תורמת לשמירת טבע ובעלי חיים. לכן הצבנו לנו למטרה לתכנן טיולי בעלי חיים לכל שכבת גיל ולכל תחומי עניין.

אנחנו היחידים בעולם שמתמודדים עם האתגרים שבהנגשת תחום טיולי בעלי חיים, לאנשים בעלי מוגבלויות.


ליצירת קשר - לחצו כאן!